Kova Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Kova Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çocuklarınız, yaratıcı fikirleriniz, eviniz, aileniz, yaşam tarzınızla geçecek bir hafta olacak.  Hayata bakışınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Kendi farkındalığınızı arttırmak ilerlemenize neden olacaktır. Evde yapabileceğiniz hobiler edineceksiniz. Konfor alanınız ve kendinizi iyi hissettiğiniz yer eviniz olacak. Evinizde vakit geçirmek ve dinlenmek isteyeceksiniz. Aile içinde konuşmalarınız dinlenecek. Düşündüklerinizi ifade ederken rahat olacaksınız. Şans oyunlarına kapılıp para kaybı yaşamamak adına dikkatli olmanızda fayda olacak. Yatırım yapmak istiyorsanız gerçekçi olmaya ve iyi araştırma yapmaya çalışın.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.