Kova Burcu (1-7 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Temmuz 2022

Kova Burcu (1-7 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya otorite figürleriyle kuracağınız iletişimlerle başlıyorsunuz. Kardeşlerinizle yapacağınız girişimler size şans getirebilir. Aile büyüklerinizle gireceğiniz bazı tartışmalar keyfinizi kaçırsa da çok geçmeden tatlıya bağlayarak birlikte küçük seyahatler planlayabilirsiniz. Güzellik ve bakım konularında kendiniz için bir şeyler yaparak keyif alabilirsiniz. Kendinizde gerçekleştirdiğiniz değişimler aileniz tarafından da beğenilecektir. Bu hafta siz mutlu oldukça evin içindeki herkesin de keyifli ve mutlu olduğunu görebileceksiniz. Borçlarınızla ilgili bazı düzenlemeler yapabileceğiniz bir haftadasınız. Günlük işlerinizi yoluna sokarken gelirinizdeki artış da moralinizi artırabilir. Haftanın sonuna doğru aile içindeki gergin konuşmalar sizi yalnız kalmaya ve kendinizle ilgilenmeye itebilir. Kendinize vakit ayırırken bazı organizasyonlar da planlayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.