Kova Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Kova Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Kova

Haftanın ilk günü itibariyle flörtleriniz ile aranızda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Eski aşklarınız bu dönem geri dönebilir. Çarşamba günü itibariyle sizi geliştirecek eğitimlere katılma fırsatı bulabilirsiniz. Yakın çevreniz genişleyebilir. Cuma günü aileniz sayesinde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle ailenizdeki eril figürlerden destek görebilirsiniz. Pazar günü evinizde teknik sorunlar yaşanabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.