Kova Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Kova Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Kova

Salı günü enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Kısıtlandığınızı, sıkıştırıldığınızı fark edebilirsiniz. Sorumluluklar üstünüze gelebilir. Perşembe günü yakın çevreniz ile bir karar alabilirsiniz. Bir eğitime başlayabilirsiniz. Cuma günü kısa bir seyahate çıkabilir, kafa dağıtabilirsiniz. Aynı gün maddi olarak sizi çok rahatlatacak bir destek alabilirsiniz. Bu destek aile üyelerinden gelebilir. Pazar günü kabuslar görebilirsiniz. Bu kabuslar zihninizi biraz yorabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.