Kova Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Kova Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Kova

Haftanın ilk günü itibariyle yakın çevreniz sizi biriyle tanıştırabilir. Ayrıca kendinizi daha tatlı dilli hissedebilirsiniz. Çarşamba günü ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Karşınıza çıkan bir emlak fırsatını değerlendirip ev alabilirsiniz. Perşembe günü ise aniden taşınma kararı alabilirsiniz. Cuma günü bol bol flört edebilirsiniz. Sizi mutlu edecek bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Cumartesi günü ise maddi açıdan önemli bir karar alabilirsiniz. Bu kararı hayata geçirmek için oldukça motive olacaksınız.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.