KOVA (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Aralık 2022

KOVA (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yeteneklerinizin farkına varacaksınız.  Bu sayede yeni bir hedef belirleyebilirsiniz. İç dünyanızla meşgul olacak, değişim içine gireceksiniz. Kendinizle ilgili yapmanız gereken yükümlülükleri yerine getireceksiniz. İletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Aşk ilişkinizde sorun yaşıyorsanız sorunları sonlandırabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde hassas davranacak,  duygusal anlamda destek olacaksınız. Hobilerinizi değiştirebilirsiniz. Borsa ve şans oyunlarında dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.