KOÇ (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Ocak 2023

KOÇ (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

Çocuklarınızla aranızdaki sorunlara çözüm bulacaksınız. Uğraş verdiğiniz, yaratıcı yönünüzü ortaya çıkardığınız işlerde görünür olacaksınız. Kendi duruşunuzu onaylayacaksınız. Aynalarla barışacaksınız. İlgi gördüğünüz yerlerde olmayı tercih edeceksiniz. Para kazanma konusunda geliştirdiğiniz orijinal fikirlerin sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek konusunda farklı yöntemler deneyeceksiniz. Hassas ve alıngan davranabilirsiniz. Bir rahatsızlığınız varsa şifa bulabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler yapmayı düşünebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.