KOÇ (Ekim 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2023

KOÇ (Ekim 2023 Aylık Burç Yorumları)

Bekarsanız evlilik teklifi alabilirsiniz. İlişkinizde ya da ortaklığınızda olası sorunlar yaşıyorsanız sonlandırabilirsiniz. Ortaklı işlere başlamak için görüşmeler yapabilirsiniz. Davalarla ilgili işlemlerinizi halletmeniz için uygun bir süreç olacaktır. Kariyerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz. İleride sizin güç kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Bu ay otorite figürlerine biraz dikkat etmeniz iyi olacak. Finansal konularda ani kararlardan kaçınmanız yerinde olacak. Gelir gider dengenizi ayarladıktan sonra girişimler yapabilirsiniz. Ödemelerinizi ve borçlarınızı halledebilirsiniz. Ayağınıza gelen iyi fırsatlar için risk almaktan çekinmeyin. Aldığınız kararlarla ilgili yeniden düşünebilirsiniz. Maddi konularla ilgili bakış açınız değişebilir. Gelirlerinizde artış olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.