Koç Burcunda Yeni Ay

31 Mart 2022

Koç Burcunda Yeni Ay

Selamlar canım arkadaşlarım,
1 Nisan 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 09:24’de Koç burcunun 11 derecesinde bir yeniay deneyimleyeceğiz. Yeniayla yeni başlangıçlarla bağlantılıdır ancak biz yine de yeni bir işe başlarken en az 3 gün beklemeli ve öyle adım atmalıyız çünkü küçük koruyucu olan Ay görünsün.
Öncelikle size biraz Koç burcundan bahsetmek istiyorum. Koç burcu Ateş elementinde ve öncü bir burçtur. Dolayısıyla Ateş, hareketi, canlılığı, duyguları, eylemi anlatır ve bu konularda öncülük edebileceğimiz bir süreci temsil eder. Koç burcunun en temel anlamları, inisiyatif almak, hareketi başlatmak, cesur olmak, mücadele etmek, çaba göstermek, özgürlük için savaşmak, liderlik etmek, kurtarıcı rolüne bürünmektir. Aslında Koç burcu tüm bu özellikleri temsil ederken uç noktada kurban olma riskini de içinde barındırır.
Devamı yorumlarda ???
Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.