Koç Burcunda Dolunay

8 Ekim 2022

Koç Burcunda Dolunay

?Selamlar canım arkadaşlarım,
?9 Ekim 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 23:54’de Koç burcunun 16 derecesinde Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjileri yapılan olayların ortaya çıkması, gizli hiçbir işin kalmaması her şeyin görünür olmasını temsil eder.
?Koç burcu yeni başlangıçları, risk almayı, harekete geçmeyi, acemiliği, toyluğu, yaşamı, hayatta kalmayı, coşkun olmayı, bağımsızlığı ve ben demeyi temsil eder. Hayatımızdaki ilklerle alakalıdır. Dünya astrolojisinde ise askerleri, sporcuları, bir şeylere öncülük eden insanları temsil etmektedir. Dolayısıyla bu süreçte sportif başarılar, askerler ve liderlerle ilgili konular oldukça ön planda olacaktır.
?Dolunay, Kiron’la kavuşumda, Venüs’e karşıt ve Satürn’e uyumlu açıda. Dolayısıyla bu süreçte kadın figürleriyle ilgili birtakım sıkıntılar baş gösterebilir. Bu hem sağlık problemi olabileceği gibi, kadın figürlerinin sakatlanması ya da saldırıya uğrama riskinin de yüksek olduğu dönemlere işaret eder. Aynı zamanda siyasi konularda da bazı merak edilen konular aydınlatılabilir. ?Hastanelerle ilgili konular, sağlık konularında bazı problemlerin çözülmesiyle ilgili adımlar atabilir. Bu dönem hastanelerin isimlerini fazlasıyla duyabiliriz. ?Özgürlüklerin kazanımıyla ilgili yeni liderler ortaya çıkabilir. Bu dönem kadınların kılavuzluğunu daha fazla görebileceğiz.
?Sağlıkla ilgili konularda baş bölgesi yaralanmalar, kazalar ve böbrekle ilgili problemler gündeme gelebilir.
?Şunu da unutmamak gerekir ki Koç enerjisi bir anda yanan bir anda sönen bir enerjidir. Bu dönem çıkacak olan olaylar bir anda alevlenebileceği gibi uzun vade sürmez, hemen püskürtülür.
Umarım hepimiz için hayırlısı olur.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Ekim #koçdolunayı #dolunay #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.