Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

8 Haziran 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Geçen hafta gerçekleşen Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, yakın çevre, komşular, kardeşler, gündelik hayattaki iletişiminiz, haberci rüyalar, bilinçaltınız, hayaller, ruhsal durumunuz, evrensel sevgi, iç dünyanıza dönüş ve kişisel motivasyonlarınız gündemde olabilir.

Hafta başında, iş hayatı, iş çevresi gibi konular gündemde olurken haftanın son günlerindeyse, daha yakın çevre ilişkiler, kardeşler gündemde olabilir. İletişimimiz, havaların ısınması ve artık yasakların hafiflemesiyle daha aktif hale gelebilir. Belki yaz tatili hayallerinizin arttığı, kendinizi kıpır kıpır hissettiğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi bu hayallere kaptırıp, tedbirleri elden bırakmamalısınız. Malesef iç dünyanızda gerçekleştirmek istediğiniz hayaller ile hayatın gerçekleri uyuşmayabilir. Bu konuda da oldukça dikkatli olmanız gereken bir süreçtir. Yakın çevre, kardeşlerle ile ilgili ayağı yere basmayan hayallere, aldanmalara ve aldatılmalara karşı dikkatli olun. Gerçeklerden uzaklaşmamaya özen gösterin. Çünkü yakın çevreyle ilişkiler veya iletişim size iyi gelecektir. Eski dostlarla veya uzun süre görüşemediğiniz akrabalarınızla iletişime geçmek size ve onlara şifa olacaktır.

Hafta sonunda, daha içe kapanık bir zaman dilimi sizi bekliyor. İçinizde fırtınalar kopsa bile bunu ancak manevi boyutta yaşarsınız. Kol kırılır yen içinde kalır. Sizi ruhsal olarak zorlayan konu her neyse bu süreçte sizin bilinçaltını yoracak gibi görünüyor. Ruhsal olarak güçsüz hissedebilirsiniz. Maddi gerçeklerden kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Bu hafif dağılma halini daha çok içsel huzuru yakalamak ve kendinizi ilahi olana teslim etmek için kullanmalısınız. Su akar yolunu bulur. Bazen her şey olacağına varır deriz ya işte bu süreçte kendinizi olabildiğince az yıpratmaya çalışıp, kendinizi daha sanatsal konulara yönlendirmeye çalışabiliriz veya kendinizi dinleyerek, manevi bağlarınızı güçlendirerek ruhsal farkındalığınızı arttırmaya çalışabilirsiniz. Bu süreçte göreceğiniz rüyalarda haberci olabilir.

Koç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.