Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, haftanın ilk günü arkadaşlarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hayalleriniz ve hedefleriniz ile ilgili de kararlar alabilirsiniz. Salı günü maddi kaynaklarınızla ilgili bir sorunu çözebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da arkadaşlarınızdan destekler görerek bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün arkadaşlarınız vasıtasıyla yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizden bir aşk ilanı alabilirsiniz. Pazar ise maddi konularla ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.