Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Koç Burcu

Sevgili Koçlar ve Yükselen Koçlar, haftaya rutin işlerinize odaklanmış şekilde başlıyorsunuz. Hafta ortasında inançlarınızla ilgili kafanızı karıştıran konular meydana gelebilir. Eğitiminizle ilgili bir konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir süredir canınızı sıkan bir borcunuz veya alamadığınız paranız var ise bu konularda destekler bulabilirsiniz. Maddi konularda gelişmeler yaşanırken sizin de biraz irade göstermeniz, tutumlu olmanız gerekebilir. Cuma günü özgüveninizi ve motivasyonunuzu arttıran gelişmeler yaşanabilir. Sonuçlanmasını beklediğiniz bir mahkemenin sonuçlanması söz konusu olabilir. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. İnançlarınızla ilgili sorgulamalar yaptığınız bir dönem olabilir. Aldanma ve aldatmalara oldukça açık bir süreç olduğu için duyduklarınıza hemen inanmayın.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.