Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Temmuz 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta ev aile, yuva, kardeşler, kuzenler, iletişim, kişisel motivasyonlarınız, genel sağlık, dış görünümünüz gibi konular gündeminizde olabilir.

Bu hafta ailenizle veya evinizle ilgili hayal kırıklıkları yaşadığınızı hissedip tartışmacı bir yapıya bürünmeniz olası görünüyor. Bu konuda dikkatli olun, hayallerinizi biraz ertelenmiş gibi düşünün, kişisel motivasyonlarınızı ve fikirlerinizi kök problemleri bulmak için kullanın. Aksi takdirde öfkeyle kalan zararla oturur.  Tartışmacı ve sinirli bir ruh haline bürünmeyin. Sabırlı olmaya çalışın. Ailevi konularla ilgili kök problem her ne ise bu problemi keşfetmek için ideal zamanlardır.

Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevrenizin hayatına güzellikler katın, onların değerli hissetmesini sağlayın, ufak bir jest, tatlı bir sözün size geri dönüşü sizi oldukça motive edecektir. İletişimizi arttırın, her türlü yazılı ve sözlü iletişim size iyi gelecektir.

Bu hafta, Kiron sizin 1. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Motivasyonunuzun biraz düşebileceği bir zaman dilimidir. Bu süreçte kendinizi keşfetmeye çalışın, neler sizi harekete geçirir? Kişisel motivasyonlarınız nelerden oluşuyor? Bu konulara kafa yorabilirsiniz.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Ev ile ilgili ertelediğiniz ter türlü anlaşma sözleşme, kontrat gibi konuları artık gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz.

Aşk ile ilgili hayallerinizi süsleyen kişiyle tanışma imkanınız olabilir. Tanıştığınız kişi ailenizdenmiş gibi gelebilir ya da aileniz aracılığıyla tanışabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalısınız, hayallere kapılıp bu kişiyi yanlış tanımayın. Doğru bir şekilde analiz etmeye çalışın.

Sağlık konusunda, mideniz hassas olabilir, midenizi yoracak besinlerden uzak durmanızda fayda var. Aile buluşmalarında abartıp fazla yemeyin. Zaten yaz aylarındayız hafif beslenmeye çalışın.

 

Koç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.