Koç Burcu ve Yükselen Koç (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOÇ

Koç Burcu ve Yükselen Koç, Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Haftanın ilk günü partneriniz ile önemli kararlar gündeminize gelecek. Ondan alacağınız keyifli haberler sizi mutlu edebilir. Hayatınızda yeni biri yok ise yeni tanışmalar olabilir. Çarşamba günü ilişkinizde yenilikler yapma eğiliminde olabilirsiniz. Bazı konularda sabırsız olmanız, baskı yaratmanız sizin aleyhinizde olabilir. Bu dönemde yeni ilişkilere başlarken karşınızdakini iyi tanıdığınıza emin olmalısınız. Perşembe günü itibariyle keyifli seyahatler gündeminize gelebilir. Size katkı sağlayacak yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Cuma günü partneriniz ile aktivitelere katılabilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlilikler yaşanacak. Birlikte yapmaktan keyif aldığınız aktivitelere yönelebilirsiniz. Cumartesi günü, karşınızdaki kişilere sözünüzü dinletmek isteyebilirsiniz. Sözlerinizin değer görmesi için uğraşabilirsiniz. Pazar günü partneriniz ile hızlı kararlar alabilirsiniz. Bugün aranızda tartışmalar, kavgalar olabilir dikkatli olun. Koç Burcu ve Yükselen Koç.

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.