Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar, Salı günü civarı kariyerle ilgili önemli haberler ve kararlar gündeme gelebilir. Toplum önündeki imajlarıyla ilgili değişimler kapıda olabilir. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde para kazanmak, parayı elinizde tutmakla ilgili efor harcayabilirsiniz. Para konuları bu aralar sizi biraz yorabilir. Kendinizi değerli hissetmek için harcamalar yapabilirsiniz. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artabilir. Sosyal çevrenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Kendinizi işiniz, kariyerinizde daha değerli hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, maddi kazançlarınız artabilir. Günün devamında kariyerinizle ilgili bir hayalinizi gerçekleştirmek için bir adım atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu sosyal çevrenizde gerginlikler yaşanabilir. Kariyerinizle ilgili attığınız adımların ilk meyvelerini almaya başlayabilirsiniz, para kazanabilirsiniz. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Hayalleriniz, idealleriniz, sosyal çevreniz ile ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.