Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Selamlar sevgili Koçlar ve Yükselen Koçlar, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin iletişim, zihinsel faaliyetler, ticaret, kısa seyahatler, kardeşler, yakın çevre ilişkilerini kapsayan alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığı sonunda ortaya çıkacak. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz  önümüzdeki haftalarda yüksek eğitim, din, felsefe, inançlar, mahkemeler, yabancılar, yurtdışı gibi konularda daha fazla meşgul olabilir. Hafta sonu inançlarınızla ilgili konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Pazar günü bilinçaltınızdaki krizleri dönüştürüp, kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.