Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

29 Haziran 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta kariyer, aile, yuva, kökler, ev, taşınma, maddi kaynaklar gibi konular gündeminizde olabilir.

Kariyer alanınızda, değişim sesleri artık iyice duyulmaya başlayabilir. Yeni bir yapılanma süreci sinyalleri zaten veren bu süreç artık sizin için değişim ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu göstermektedir. Mevcut bir işiniz varsa organizasyon yapısında köklü değişimler olabilir veya sektör değişimi gibi konular da gündeme gelebilir. Sosyal statünüzde kalıcı değişimler yapabilirsiniz bu sadece kariyerle ilgili değil aynı zamanda ebeveynliğiniz, ilişkinizle de ilgili olabilir.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü sizi kariyer alanında yapılandıramadığınız konuları gündeminize taşıyabilir veya uzun süredir uğraştığınız konuların daha belirgin hale geldiğini görebilirsiniz. Özellikle statünüzle ilgili konuları tekrar gözden geçirmeniz gereken zamanlardasınız, nerede doğru yaptım, nereleri düzeltmeliyim soruları statünüzde bol bol üzerinden geçmeniz gereken bir dönemde olduğunuzu göstermektedir.

Aile, yuva, ev konularında geçmişten gelen problemlerinize yeni çözümler üretebilirsiniz. Uzun süredir taşınmak istiyorsunuzdur ancak emin olamıyorsunuzdur. Artık bu konularda maddi fırsatlar sayesinde daha rahat çözümler üretebilirsiniz. Aklınızın bu yeni fikirlerle dolu olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Ev ve arsa ile ilgili işlerde alım satım konularından oldukça şanslısınız. Belki de uzun zamandır almak istediğiniz arabayı alabilirsiniz. Fakat Merkür’ün retro olduğunu unutmayın. Merkür retrosu asla alış veriş yapmayın demek değildir, belki de eskiden beri istediğiniz şeyleri size getirir. Sadece imza attığınız evraklara ekstra dikkat etmeniz lazım.

Aşk ile ilgili, beklenmedik sürpriz gelişmeler kapınız çalabilir. Ailenizin onayını aldığınız biri ile artık evlilik yolunda ciddi adımlar atmaya karar verebilirsiniz. Sürpriz aşklar gündeme gelebilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu hafta şansınız oldukça yüksek olabilir.

Sağlıkla ilgili konularda biraz mide problemlerine dikkat edin.

 

Koç , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.