Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili kendinize olan inancınız tazelenebilir. Maaşınıza zam alabilir, maddi açıdan destek görebilirsiniz. Hafta ortasında yurtdışı/ yabancılarla ilgili konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğitiminize devam ediyorsanız bu dönemde daha gerçekçi yaklaşıp, sorumluluğunuzun bilincinde olmanız oldukça önemli olacaktır. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin ev, yuva, aile alanında gerçekleşecek. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Aile içindeki bir problemi çözebilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz. Yeni yılın ilk günü ise işinizle ilgili bir karar alabilir ve aldığınız kararla ilgili desteklenebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.