Koç Burcu ve Yükselen Koç (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOÇ

Koç Burcu ve Yükselen Koç (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)Koç Burcu, Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Hafta başından itibaren ikili ilişkilerinizde iletişime ekstra dikkat! İletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar canınızı sıkabilir. Eski sevgilinizden bir geri dönüş alabilirsiniz. Sizde eski partnerinize dönmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ruh haliniz çok daha iyi hale gelebilir. İnançlarınıza göre ibadet edebilir veya kendi içinizde farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü kalıcı bir ilişki kurmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hayallerinize uygun bir partner ile karşılaşabilirsiniz. Cuma günü harcamalarınızı abartabilirsiniz. Kontrolsüzce para harcayabilirsiniz. Günün devamında ilişkilerinizde iletişim krizleri yaşayabilirsiniz. Partnerinizin baskısını hissedebilir ve bu yüzden birbirinizi kırabilirsiniz. Cumartesi günü otorite kişiler ile süregelen krizlerinizi çözmek için adım atabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.