Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, haftanın ilk günü arkadaşlarınızla olan problemleri çözebilirsiniz. Salı günü maddi konularda krizler yaşayabilir, hedeflerinizle ilgili endişeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Aşk yaşamınızla ilgili bazı tamamlanmalar, sonuçlanmalar ortaya çıkabilir. Aynı gün kariyerinizle ilgili dönüşümler yaşanabilir. Kariyerinizde ciddi, kalıcı değişimler yaşanabilir. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Özellikle hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, bu süreçte özellikle arkadaşlıklarınızda iletişim kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde kalabalıklarla ilgili sorunlar kendini gösterebilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.