Koç Burcu ve Yükselen Koç (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Hafta başından itibaren son bir aydır krizler dağılmaya başlıyor. Odağınız eğimleriniz, felsefi konular ve inançlarınıza kayıyor. Bu süreçte vizyonunuzu arttıracak eğitimlere katılabilirsiniz. Ayrıca seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle uzaklardaki tanıdıklarınız ile daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Ayrıca bu süreci yabancı dil öğrenmek için değerlendirebilirsiniz. Sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz. Cumartesi günü ise bir arkadaşınız ile aranızda sorun var ise bunu çözebilirsiniz. Arkadaşlık bağlarınız güçleniyor.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.