Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

21 Haziran 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, yakın çevre, komşular, kardeşler, gündelik hayattaki iletişiminiz, haberci rüyalar, bilinçaltınız, hayaller, ruhsal durumunuz, iç dünyanıza dönüş ve kişisel motivasyonlarınız gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketi ile iç dünyanıza dönüş zamanlarını işaret etmektedir. Kendinizi bir amaç uğruna feda etme enerjisi de barındırmaktadır. Hayal dünyanızda hayatın gerçeklerinden kaçma eğilim de gösterebilirsiniz. İlgilendiğinizi bir sanat dalı varsa bu alanda ilerleme kaydedebilirsiniz. Rüyalarınızın oldukça iç dünyanızı yansıtabilir, çözüme kavuşturmak istediğiniz bilinçaltı problemleriniz varsa bu konulara eğilebilirsiniz.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Yakın çevre, kardeşlerle aranızdaki ilişkinin daha iyileşeceği, problemler yaşadıysanız bu problemlerin çözülebileceği bir sürece giriyorsunuz. Her türlü yazılı sözlü iletişiminizde kendinizi daha hoş ve zarif bir şekilde ifade edebileceğiniz zamanlar başlıyor diyebiliriz.

Mars’ın Koç burcuna geçişi hayatınıza birçok yönden hareket getirecektir. Oldukça hareketsiz geçirdiğimiz pandemi döneminden sonra spora başlamayı düşünüyorsanız spora başlamak için oldukça destekleyici bir zaman dilimidir. Kendinizi artık daha cesur ve atik hissedebileceğiniz bir haftadasınız. Bu enerji patlaması dikkat edin sakarlıklara sebebiyet vermesin.

Durgun geçen bir süreç nedeniyle yerine getiremediğiniz sorumluluklarınızız da su yüzüne çıkabileceği bir zaman dilimidir. Ancak artan hem fiziksel hem de ruhsal motivasyonunuz sayesinde tüm bunların üstesinden gelebilirsiniz. Oldukça enerjik olacağınız bir zaman dilimi sizleri bekliyor.

Sosyal çevrenizde de güçleneceğiniz bir süreçtesiniz. Sizden yaşça büyük insanlardan destek almaktan çekinmeyin. Kalıcı arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir haftadasınız.

Aşkla ilgili konularda yeni girişimler yaşayabilirsiniz, ailenizden destek alabilirsiniz.  Evlilikle ilgili problem yaşadıysanız artık problemlerinizin çözülebileceği bir haftadasınız. Aradığınız desteği de yakın çevrenizden bulabilirsiniz. Belki kardeşleriniz aracı olabilir.

Sağlıkla ilgili konularda mideye dikkat, yediğinize içtiğinize dikkat edin.

 

Koç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.