Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin arkadaşlık, kalabalık gruplar ve hayalleriniz ile ilgili alanda yaşanacak. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz, bu dönemde başlayan arkadaşlıklarınız hayatlarınızda büyük etkiler yaratabilir. Yeni hayaller, hedefler belirleyebilirsiniz. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız kariyerinizde olabilir. Kariyerinizle ilgili hırslarınız ortaya çıkabilir. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Bu kariyerinizle ilgili iletişim trafiğinizin artabileceğini gösteriyor. Hafta ortasında işinizle ilgili gerginlikler çıkabilir. Kendinizi açıklamak için çabalamanız gerekebilir. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Cuma günü işinizden ekstra bir maddi kazanç elde edebilirsiniz. Maaşınıza zam alabilirsiniz. Hafta sonu ön plana çıkmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi daha özgüvensiz hissedebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.