Koç Burcu ve Yükselen Koç (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Koç Burcu ve Yükselen Koç

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Haftaya başlarken enerjiniz biraz düşük olabilir. Yataktan çıkmakta zorluk çekebilirsiniz. Gün ortasından itibaren enerjinizi bulabileceksiniz. Salı günü itibariyle ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim sorunları artık son buluyor. Partneriniz ile yaşadığınız anlaşmazlıklar çözülmeye başlayacaktır. Ayrıca sosyal çevrenizden daha fazla fayda görmeye başlayabilirsiniz. Bir süredir daha az sosyalleşmek zorunda kaldıysanız sahalara geri dönebilirsiniz. Aynı gün, partneriniz ile yaptığınız planları uygulamaya koyabilirsiniz. Bir ilişkiniz yok ise bir arkadaşlığınız aşka dönebilir! Çarşamba günü kendiniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızın gidişatından çok da memnun değilseniz, bazı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzü de değiştirebilirsiniz. Çok marjinal değişiklikler yapmadan önce biraz düşünmeniz iyi olacaktır. Cuma günü partnerinizin manipülasyonlarına uğrayabilirsiniz. Bu sizi öfkelendirebilir, istemeden de olsa kalp kırabilirsiniz. Bugünlerde ilişkinizde daha sakin olmanız size fayda sağlayacaktır. Cumartesi günü itibariyle odağınız borçlarınız, kredilere kayıyor. Bu dönemde ailenizden veya partnerinizden maddi destek alabilirsiniz. Koç Burcu ve Yükselen Koç.

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.