Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, haftanın ilk günü maddi konularla ilgili ani değişimler yaşayabilirsiniz. Bu değişimler hayal ve hedeflerinizle ilgili baskılar oluşturabilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız arkadaşlıklarınız, kalabalık gruplar, hayal ve hedeflerinizde olacak. Çarşamba günü civarında ise maddi konularla ilgili krizler yaşayabilirsiniz. Maddi konularla ilgili aksiyon almak isteyeceksiniz. Hafta sonu arkadaşlıklarınızla ilgili problemler yaşayabilir bu yüzden kendinize verdiğiniz değeri sorgulayabilirsiniz. Buna ek olarak iş yaşamınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise arkadaşlıklarınızla ilgili kalıcı gündemleriniz oluşabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.