Koç Burcu ve Yükselen Koç (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Hafta başında harcamalarınızı abartabilirsiniz. Özellikle arkadaş çevrenizden borç isteyenler ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Çarşamba günü kariyerinizde güçlenmek için adım atabilirsiniz. Süregelen bir krizi çözebilirsiniz. Aynı gün maddi konularınız ile ilgili şok edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü civarında maddi kazançlarınız ile ilgili çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize olan inancınız, değer yargılarınız değişebilir. Bu süreçte kariyerinizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz. Zam talebinde bulunabilirsiniz. Pazar günü arkadaş çevrenizde tansiyon artabilir. Hararetli konuşmalar yapabilirsiniz. Aynı gün bazı borçlarınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.