Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

15 Haziran 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta Aile, yuva, ev, taşınma, kariyer, hayalleriniz gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Özellikle 17 Haziran-19 Haziran arası Merkür durağan olacağı için imza atma konusu, anlaşmalar, verilen sözlerle ilgili problemler olabilir, imkanınız varsa bu iki gün durun annem.

Bu süreçte aile, yuva, ev, taşınma gibi eskiden kalmış gündemler tekrar ortaya çıkabilir.  Aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ailenize kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Taşınma gündeminizdeyse bu konularda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Evle ilgili tadilat yaptırmak istiyorsanız, istediğiniz sonucu almak biraz gecikebilir. Tadilatta sıkıntılar olabilir. İyi yönden bakacak olursak uzun zamandır almak istediğiniz evi bulabilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili konularda özellikle hedefleriniz gündemde olacak. Aradığınız cesareti bu hafta bulabilirsiniz.  Kariyer hedefleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Eğer hedeflerinizi doğru belirleyebilirseniz, cesur ve hırslı hareket edebilirsiniz. Gözünüz pek olur, değişim ve dönüşümlere açık olursunuz. Kariyer konusunda değişimler sizi korkutsa da bunun uzun vadede olumlu sonuçlarını görebilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konularda eski hastalıklar nüksedebilir özellikle mide ve sinir sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor.

Bekâr Koçlar ise aşkla ilgili konularda oldukça şanslı bir haftadalar.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, hanenizle yepyeni bir sayfa açacak. Evlilikler gündeme gelebilir, aileniz büyüyebilir, ilişkileriniz resmiyete dökülebilir. Topraktan, evden para kazanabileceğiniz bir süreç başlıyor.

 

 

Koç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.