Koç Burcu ve Yükselen Koç (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar ve Yükselen Koçlar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin yüksek eğitim, inançlar, yurt dışı ve yabancılar alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir, yurt dışına taşınma kararı alabilirsiniz. Hafta başında işinizle ilgili şanslar elde edebilirsiniz. Kariyerinizde süregelen problemlerin çözülmesi için adımlar atabilirsiniz. Salı günü civarında eğitim hayatınızdan veya yabancılardan aldığınız bir haber sizi harekete geçirebilir. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Bir süredir sizi zorlayan borçlarınızla ilgili sizden yaşça büyük kişilerin desteğini görebilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor.

Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Sevdiğinizle daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz, içinde bulunduğumuz şartlar el verdiğince onunla seyahat etme isteği duyabilirsiniz. Hali hazırda bir sevgiliniz yoksa yabancı biriyle tanışabilir ve bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Sizin de içinde bulunduğunuz Öncü Burçları oldukça zorlayan Satürn Oğlak transitinin bitmesi sizi rahatlatacaktır. Özellikle Kariyerinizle ilgili konularda yaşanan gecikmeler, sınavlarda artık sona geldiniz. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte arkadaşlıklarınızla ilgili yapılanmalar yaşayabilirsiniz. Kalabalık gruplarla sorunlar yaşayabilir, bu konularda sabrınız sınanabilir. Hayalleriniz için neler yaptığınızı sorgulayabilirsiniz. Hayalleriniz, hedefleriniz için almanız gereken sorumluluklarla yüzleşebilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size arkadaşlıklarınız, hayallerinizle ilgili fırsatlar sunabilir. Bu yıl içerisinde kariyerinizin getirilerini alabilirsiniz. Hafta sonu eğitim hayatınız, inançlarınızla ilgili sizi zorlayan, üzen konularda keyifli gelişmeler olabilir. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.