Koç Burcu ve Yükselen Koç (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Hafta başında eğitimler, inançlar ve seyahat konusunda daha fazla efor harcayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu süreçte pasaport veya vize almak için uğraşmanız gerekebilir. Aynı gün itibariyle zihniniz kariyerinizde olacak. Üstleriniz, patronlarınız ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Cumartesi günü civarında kariyerinizde durgunluk hakim olabilir. İşler ilerlemeyebilir, projelerde istediğiniz gelişmeler gecikebilir. Pazar günü partnerinizin ailesi ile aranızda sürtüşmeler yaşanabilir. Sözcükler ile birbirinizi yaralayabilirsiniz. Aynı gün kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir devam eden bir eğitiminiz bitebilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.