Koç Burcu ve Yükselen Koç (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOÇ

Koç Burcu ve Yükselen Koç, Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Haftaya inançlarınızı düşünerek başlıyorsunuz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, aklınız eğitiminizde olabilir. Çarşamba günü arkadaşlarınız ile planlar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cuma günü ilişkinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinizin ilgisini üstünüzde hissedebilirsiniz. Sizinle gelecek planı yaptığına şahit olabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar da gözünü dört açsın ? Cumartesi günü kendi bilginize, inançlarınıza olan güveniniz artacak. Sizin bilginize danışılması daha değerli hissetmenize sebep olabilir. Pazar günü partneriniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sağlıklı iletişim kurarak ilişkinizdeki sorunları çözebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.