Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz artabilir, keyifli haberler alabilirsiniz. Aynı gün arkadaşlarınızla daha önce yaşadığınız problemlerle ilgili düzelmeler yaşanabilir. Küs olduklarınız ile barışabilirsiniz. Salı günü ani haberler alabilirsiniz canınız buna sıkılabilir. Bu haberler maddi konularla ilgili olabilir. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin kariyer alanında gerçekleşecek bu Yeni Ay ile eski işinizi bırakıp yeni bir işe başlama durumunda kalabilirsiniz. Otorite figürler, patronlarla yaşadığınız sorunlar sizi incitebilir. Yapmak istediğiniz atılımları engelleyebilir. Özellikle maddi konularda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Perşembe günü civarında maddi kaynaklarla ilgili fırsatlar karşınıza çıkabilir, bunları ihtiyatlı şekilde değerlendirmenizi öneririm. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili keskin başlangıçlar yapabilirsiniz. İşiniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.