Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

31 Mayıs 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Yakın çevre, kardeşler, aile, eğitim, emlak, iletişim konularının ve artık Covid_19 süreci de biraz yavaşladığı için kısa seyahatlerin ve yakın çevre görüşmelerinin gündemde olabileceği bir hafta sizleri bekliyor.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak,  inançlarınız, hayata bakışınız projeleriniz, eğitim hayatınız, yakın ve uzak akrabalarınız, yurtdışı, düşünce sistemleriniz ile ilgili konularda dönüm noktalarına işaret ediyor.  Bu tutulma, artık bazı olayların sonuçlanması anlamına geliyor.

Bu tamamlanma enerjisi hayatınızda yakın çevre kardeşler, iletişim konularında da güzel yeni olaylara da yer açıyor diyebiliriz.  Hayatınızın bu alanında bu hafta güzel gelişmeler yaşanabilir. İletişiminizin yoğunlaştığı bir hafta sizleri bekliyor.

Bu hafta değer ve sevgi konusunda gereksiz mücadelelerden kaçının zira mücadele etmek istemeyeceğiniz bir süreçtesiniz. Eğer bir mücadele yaşarsanız da bunu daha bilinçaltınızda ve duygusal olarak yaşayabilirsiniz. Bu etkiyi daha olumlu kullanmak için yazma yeteneğiniz varsa yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.

Emlak ile ilgili ani, beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız bu gelişmede etkin rol oynayacaktır. Bu konudaki motivasyonlarınız daha çok başkalarına yardım şeklinde olabilir. Çünkü onlara fayda sağlamak size de fayda getirecektir.

Koç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.