Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde arkadaşlık ilişkilerinizde özgürlük arayışı artabilir. Sizlerin arkadaşlık ilişkileri canlanabilir, arkadaşlarınızla daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamınızdan biriyle aşk yaşayabilirsiniz. Aynı gün maddi konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda verdiğiniz mücadele ile hedefleriniz arasında kalabilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Kalıcı, sağlam arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız ile bazı sorunları çözmek için adım atabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Arkadaşlarınızla gerilimler yaşayabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.