Koç Burcu ve Yükselen Koç (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Koç

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Haftaya kariyerinize odaklı başlıyorsunuz. İşinizin başına geçip, alışmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınız ile aranızda bir kriz çıkabilir. Sözleriniz ile bir arkadaşınızın kalbini kırabilirsiniz. Perşembe günü hayalleriniz, hedefleriniz için aksiyon almak isterken otorite kişiler tarafından engellenebilirsiniz. Bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir. Cuma günü çevrenizden maddi destek görebilirsiniz. Bir tedavi süreciniz var ise nihayet sonlanabilir. Cumartesi günü ani bir harcama yapabilirsiniz. Düşünmeden alışveriş yapıp, borca girmeyin.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.