Koç Burcu ve Yükselen Koç (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Hafta başında kariyerinizdeki krizleri çözerek güçlenebilirsiniz. Kariyerinizde güçlü hamleler yapabilirsiniz. Salı günü sosyal medya üzerinden dolandırılma ihtimalinize dikkat etmelisiniz. Ayrıca eğitiminiz ile ilgili dikkatsizliklerden, kafa karışıklığından dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sınavlarınız var ise cevapları 2-3 kere kontrol edin. Çarşamba günü fazlaca harcama yapabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz ile birlikteyken abartılı masraflar yapabilirsiniz. Cumartesi günü kariyerinizdeki kadınlar ile çatışmalar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde dönüşüm sürecine girebilirsiniz. Aynı gün vizyonunuzu genişletecek, fırsatlar bulabilirsiniz. Sosyal çevreniz vasıtası ile yeni konularda bilginizi arttırabilirsiniz. Pazar günü eğitim hayatınız ile ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yurtdışına çıkma, seyahat etme planınız var ise suya düşebilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.