Koç Burcu ve Yükselen Koç (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOÇ

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Haftanın ilk günü partneriniz ile birlikte gelecek planları yapabilir, birlikte sosyalleşebilirsiniz. Salı günü patronlarınızın manipülasyonuna uğrayabilirsiniz. İşinize fazla odaklanmanız partneriniz ile aranızda gerginliğe sebep olabilir. Perşembe günü civarında krediler, miraslar gibi konularda yenilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ameliyat kararı alabilirsiniz. Cuma günü aniden çıkan borçları ödemekte zorlanabilirsiniz. Maddi konularda sizi şaşırtan gelişmeler yaşanabilir. Aynı gün itibariyle kariyerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Özellikle kariyerinizdeki kadınlardan destek bulabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle iletişiminiz biraz daha krizli olabilir. Zihniniz daha karamsar çalışabilir. Aynı gün kariyerinizde süregelen krizleri çözmek için adım atabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.