Koç Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Koç Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir projenizi bitirmenin rahatlığını yaşıyorsunuz. Karşılaşacağınız engellerle mücadele ederek doğru organizasyonlarla projenizi tanıtabileceksiniz. Çocuklarınızla çıkacağınız tatilde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Onların eğlendiğini ve mutlu olduğunu görmek size de keyif verecektir. Bu ay algınız ailenizde olurken hayatınıza yeniliklerin gelmesi de söz konusu olabilir. Bu yenilikler size hiç beklemediğiniz bir toplu para, iş fırsat veya kaderiniz değiştirecek bir dönüşüm olabilir. Ama her ne olursa olsun güzel bir döneme giriş yaptığınızı söyleyebilirim. Kariyer hayatınızda yaşanacak bu değişimlere hızlıca adapte olarak yeniliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.