Koç Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Koç Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Koç;

Yeni Ay sizin kariyer evinize gerçekleşeceği için kariyerinizde oldukça yenilikler ve terfi alma gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Maaş artımı gibi konular konuşulabilir fakat Venüs retro olacağı için biraz belirsizlik verebilir. Ocak ayının ortalarında yurtdışı bazı konularda biraz hayal kırıklıkları, eğitim-öğretim konularında yanılsamalar yaşayabilirsiniz. Fakat Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizin aile ve yuva evinizi etkilediği için bu konular ile alakalı ve kariyer konuları ile alakalı birtakım olaylar meydana gelebilir ve ortaya çıkabilir. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber tüm enerjiniz ve mücadeleniz tamamen kendinizi topluma kanıtlamanın şeklinde ve kariyerinizde yükselme şeklinde olabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.