Koç Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Koç Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Koç

Ay başında kendiniz ile ilgili önemli yenilikler yapabilirsiniz. Bu günlerde yaralanmamaya, öfkeyle kalkıp zararla oturmamaya dikkat edin. 5 Nisan itibariyle ilişkilerinizi daha gizli yaşamak isteyebilirsiniz. 11 Nisan itibariyle zihniniz daha çok para meselelerinde olabilir. Gelir- gider hesabı yapabilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren enerjiniz düşebilir. Rüyalarınız oldukça hareketlenebilir. 16 Nisan’da ilişkiniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. İlişkiniz iyi gidiyorsa evlilik kararı alabilirsiniz. 20 Nisan itibariyle odağınız maddi konularda olacak. Maddi gelirlerinizi arttırmak isteyebilirsiniz. 30 Nisan’dan itibaren iletişiminiz artabilir, zihniniz daha çok çalışabilir. Ayın son günlerinde kendi değerinizi bulmak için önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca bir mülk edinebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.