Koç Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Koç Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Koç

Bu ay başından itibaren kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi öne çıkarmak konusunda önemli destekler bulabilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. 15 Mayıs civarında borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Bir miras beklentiniz var ise çözülebilir. 21 Mayıs itibariyle kısa seyahatler gündeme gelebilir. 25 Mayıs’tan sonra enerjiniz artacaktır. Öfke sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız. Ay sonu ise paranızın bereketi artabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.