Koç Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Koç Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Koçlar;
Ayın başlangıcında şifa etkili bir Yeniay sizi bekliyor. Bu Yeniay size yurt dışı konularınızda, kapalı kalmış konularınızda oldukça şifa getirecek. Belki de psişik yeteneklerinizi fark edeceksiniz. Ardından sosyal çevrenizde kendi değerinizi fark etmenizi sağlayacak birtakım olaylar gerçekleşebilir ve kendinize hak ettiğiniz değeri vererek mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Ayın ortası itibari ile zihniniz kapalı kalmış konularınıza, rüyalarınıza çalışabilir. Bol bol hayal kuracağınız zamanlar sizi bekliyor. Dolunayın etkisi ile çalışma ortamınızdaki olaylarla alakalı bazı durumlar ortaya çıkabilir. Ayın sonunda algınız tamamen kendi hayatınız olacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.