Koç Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Koç Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, 5 Kasım’da borçlarınız, kredileriniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte aniden ortaya çıkan ödemeler yüzünden borçlanabilirsiniz. Aynı gün itibariyle kariyerinizde güzel gelişmeler yaşanacak. Kendinizi toplum önünde daha rahat hissedebilirsiniz. 6 Kasım itibariyle zihniniz biraz daha krizli çalışabilir. İletişim kurarken biraz zorlanabilirsiniz. 19 Kasım civarında bazı kazançlarınız sonlanabilir. Bir mülk alımı konusunda nihai bir karar alabilirsiniz. Kendi değerinizi keşfedebilirsiniz. 22 Kasım itibariyle odağınız eğitim hayatınız, kişisel gelişiminize kayabilir. Bu dönemde seyahatler gündeminize gelebilir. 24 Kasım itibariyle daha felsefi düşünceler içine girebilirsiniz. Vizyonunuzu genişletecek kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.