Koç Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Koç Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Koç

Ay başından itibaren iletişiminize odaklısınız. Kendinizi doğru ifade etmek sizin için oldukça önemli olacaktır. 13 Haziran itibariyle kısa seyahat kararları alabilirsiniz. Eğitimler için de oldukça elverişli bir zamandasınız. 14 Haziran civarında yurtdışı gündemi ortaya çıkabilir. Vize başvurusunda bulunabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle odağınız ailenize kayıyor. Evde olmak size daha iyi gelecektir. 23 Haziran itibariyle ise yakın çevreniz vasıtası ile yeni biri ile tanışabilirsiniz. 29 Haziran civarında taşınma gündeminiz ortaya çıkabilir. Ev değiştirebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.