Koç Burcu ve Yükselen Koç (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Koç Burcu ve Yükselen Koç (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Koç Burcu ve Yükselen Koç

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Haftaya iletişiminiz oldukça hızlı şekilde başlıyorsunuz. Çarşamba günü civarında eğitim hayatınız ile ilgili karışıklıklar ortaya çıkabilir. Sosyal medyadan gördüklerinize çok inanıp, galeyana gelmeyin. Ayrıca sosyal medyadan dolandırılma riskine dikkat edin! Perşembe günü hayallerinizi, hedeflerinizi arkadaşlarınız ile paylaşıp onların desteğini alabilirsiniz. Cumartesi günü borçlarınız yüzünden sıkışmış hissedebilirsiniz. Bazı krizler ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu krizler sizi sosyal hayatınızdan uzak tutabilir. Aynı gün itibariyle hayatınızdaki krizler ile mücadele etmek için ihtiyacınız olan gücü bulacaksınız. Bu dönemde ameliyat kararı alabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.