Koç Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Koç Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Ay başında eğitimleriniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Son yıllarda yurtdışına yerleşme gibi düşünceleriniz var ise artık bunları hayata geçirebilirsiniz. 13 Aralık itibariyle kendinizi geliştirmek, vizyonunuzu arttırmak için aksiyon alabilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz fakat bu planları hayata geçirirken dikkatli olun! Aynı gün itibariyle kariyeriniz ile ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Aklınız kariyerinizde olabilir. Patronlarınız ile konuşmak için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. 19 Aralık’ta kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile ilgili bir gündeminiz olabilir. Yakın çevrenizden birilerini hayatınızdan çıkarabilirsiniz. 20 Aralık’tan sonraki süreçte ise kariyerinizde bazı aksamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle patronunuz kadın ise onunla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Hak ettiğiniz hakları almanız ertelenebilir. 21 Aralık’ta ise odağınız kariyerinize kayıyor. Çok daha fazla yükselme, ön plana çıkma arzusunda olabilirsiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreç ile beklemediğiniz alanlardan destek alabilirsiniz. Bu dönemde daha önce görmediğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz. İbadet etmeye başlayabilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.