Koç Burcu (Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Temmuz 2022

Koç Burcu (Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay elinize geçen toplu paralarla bol bol harcama yapabilirsiniz. Para kazanmak için büyük mücadeleler veriyorsunuz fakat kazancınızı nereye yatıracağınız konusunda kafanız karışık. Bir arkadaşınızla beraber ortaklı bir iş kurabilir ve işinizi büyütebilirsiniz. Her işte olduğu gibi bu işinizde de bazı gerginlikler, tartışmalar ve yoğunluklar yaşayabilirsiniz annem. Ne kadar zorlansanız da sonucunda zenginlik ve güç sizin olacak. Yaptığınız girişimler ve işler çok geçmeden herkes tarafından fark edilecek ve takdir göreceksiniz. Ayın sonuna doğru hayatınıza giren yeniliklerin size keyif verdiğini fark edeceksiniz. Evinize giren yeni bir eşya, yeni bir saç modeli veya yeni bir araba sizin motivasyonunuzun yükselmesi için büyük fayda sağlayacaktır.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.