Koç Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ocak 2023

Koç Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusu toplumdaki imajınız, statünüz, yaşam hedefiniz, kariyeriniz, arkadaş gruplarınız ve sosyal ilişkileriniz olacak. Hedeflerinize ulaşmak için disiplinli ve kararlı çalışmalarınız yanında yeniliklere açık olacaksınız. Kariyerinizden gelen maddi kazanımlarla ilgili ani değişimler söz konusu olabilir. Sosyal gruplar içerinde bireysel iletişimde aktif ve dinamik bir ilişki kuracaksınız. Entelektüel olmak isteyeceksiniz. Sizin insanlara yaptığınız yardımlar gibi sizin de destek istemeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Arkadaş çevrenizde hem maddi hem manevi değerlerle ilgili ihtiyaçlarınızı gözden geçireceksiniz. Yaşam hedefinizi belirleme konusunda net olmanıza karşın kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayacaksınız. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza yardımcı olup, onlar için mücadele edebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeler ile ilgili maddi kazanımlar elde edeceksiniz. Geçmişten tanıdığınız insanların kaynaklarını kullanarak planlarınızı uygulayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde finansal kazanımlarınızı arttırmak için alternatif yöntemler içine girebilir, zorlanabilirsiniz. Ekip çalışmalarında esnek olacak, keyif aldığınızı göreceksiniz. İletişim konularında zorlanacağınız bir zaman dilimine giriş yapıyorsunuz. Etkisi uzun sürmeyecek.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.