Koç Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ekim 2023

Koç Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ikili ilişkileriniz, ortaklarınızla olan işleriniz oluşturacak. İkili ilişkilerinizde dengeli hareket etmeye çalışırken, otorite figürlerinin kontrolcü tavrı sizi zorlayabilir. Çalışma ortamınızda temkinli hareket edeceksiniz. Detaylara önem verecek, işlerinizi yaparken en iyisini ortaya çıkarmak için çalışacaksınız. Fazla sorumluluk aldığınızı düşünebilir, rahatsızlık hissedebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek istemekten çekinmeyin. Her şeyi üstlenmenize gerek yok. Partnerinizle ya da ortağınızla olan ilişkinizde önce kendinizi olduğunuz gibi kabul edin. Harekete geçmeden önce başkalarının imkanlarından faydalanabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olacak, yarım kalmış birçok işin üstesinden gelebilirsiniz. Size ait olmayan yükümlülükleri bırakacaksınız. İlişkilerinizde uyumlu olma düşüncesi sizi yorabilir, ancak daha etkili iletişim kurabilme fırsatını da kaçırmamalısınız.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.