Koç Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

7 Temmuz 2024

Koç Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftanın konuları arasında yaratıcılığınız, çocuklarınız, eğlenme ve iyi vakit geçirme isteğiniz, partner ilişkileriniz olacak. Ev almak, evinizi düzenlemek ve yenilemek istiyorsanız aniden işe koyulabilirsiniz. İletişimin ağınız artacak, çocuklarınız ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde keyifli süreçler geçireceksiniz. Evinizde ve yalnız zaman geçirmek iyi gelecektir.  Aile içinde yaşanan problemler varsa çözüme kavuşacaktır.  Romantik ilişkileriniz hareketlenecek, yeteneklerinizi rahatça ortaya çıkaracaksınız. Sosyal ortamlarda ilginin üzerinizde olmasını isteyebilirsiniz.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.